Diivani valik võib olla kõige keerulisem osa sisustusprotsessist. Paljude kodude hingeks olevale mööbliesemele on rohkelt nõudmisi – see peab sobima nii disaini, mõõtmete kui pehmuse poolest. Sageli on sisustuskauplustes väljas olevate mudelite seast raske leida sellist, mis vastaks kõigile soovidele. Enamasti jääb millestki ikka vajaka, olgu selleks siis pikkus, sügavus või õiged käetoed. Kodumaine tootja Rave Mööbel pakub laias valikus mooduldiivaneid, mille abil saab igaüks panna kokku just sellise diivani nagu vaja.

Mis on mooduldiivan?

Kujuta ette, et paned endale sobiva diivani kokku justkui legoklotsidest. Mooduldiivan toimib sarnasel põhimõttel, ainult et legoklotsideks on erinevad diivani osad, mida nimetatakse mooduliteks. Rave Mööbel mooduldiivanite puhul saab valida kümnete istumis- ja nurgamoodulite vahel, mis erinevad üksteisest nii sügavuse kui pikkuse poolest. Saadaolevate moodulite valik on niivõrd lai, et mõningase kombineerimisega saab endale paraja diivani iga klient, olenemata pikkusest või kehakujust!
Stiilne ja Skandinaaviapärane mooduldiivan Elin. 

Lisaks saad valida erinevate käe- ja peatugede, diivanijalgade ja järide vahel. Võimalikke diivanikangaid ja padjatäidiseid on samuti igale maitsele.

Mooduldiivan on ideaalne variant, kui soovid eritellimusel diivanit valmismudeli hinnaga!

Kuidas panna endale kokku sobiv mooduldiivan?

Külasta Rave Mööbel kauplust Järve Keskuses ja sõbralikud klienditeenindajad aitavad sul koostada moodulitest just sellise diivani nagu vaja. Anna klienditeenindajale teada, mis mõõtmete ja kujuga peaks sobiv diivan olema ning sulle tehakse pakkumine mooduldiivanile, mis on ideaalile kõige lähemal. Kui jääd hätta käetugede, diivanijalgade või kanga valikul, saad professionaalset abi ka nendes küsimustes.
Suursugune mooduldiivan Ares, mis on saadaval ka mõnusalt kompaktse versioonina.

Rave Mööbel mooduldiivanid

Rave Mööbel mooduldiivanite valikuga saad tutvuda siin. Vaata kindlasti iga mudeli tootelehte, kus on näha kõik vastava diivani moodulid.