Seda juhtub üpris sageli, et nii mõnelegi painavale sisustusmurele leidub tegelikult üllatavalt lihtne lahendus. Näiteks ollakse väga tihti kimpus asjade rohkuse ja panipaikade vähesusega. Kas teadsid aga, et ruumikasutuslike probleemide puhul on väga heaks abimeheks kandik? Siit leiad mõned nipid, kuidas kandiku abil oma kodu organiseeritumaks ja ka lihtsalt ilusamaks muuta.

1. Ei ühtki laokil olevat asja!

Kas sinu köögis napib ruumi kõiksugu pudelikeste ja maitseainetopsikeste hoiustamiseks, nii et kogu see kraam jääb hooletult tööpinnal vedeledes silma kriipima? Või toimub midagi analoogset sinu vannitoas? Hea nipp on paigutada lahtised esemed kandikule, mis muudab laokil oleva pudi-padi hoopis trendikaks koosluseks.
https://www.pinterest.com/pin/56787645284081623/

2. Peen diivanilaua kaunistus

Kui soovid oma diivanilauale tõeliselt stiilset dekoratsiooni, aseta sellele kandik mõne raamatu, paari nipsasjakese ja võib-olla ka väikese lillevaasiga. Nii saad kaunistuse, mis on lausa sisustusajakirja vääriline!

3. Väike armas roheala

Kui sa ei ole kindel, kuhu üht või teist lillepotti asetada, võid panna kõik potid ühele kandikule (eeldusel, et tegemist on väiksemate potitaimedega) ja tekitada selle abil omanäolise roheala. Kandik muudab mugavamaks ka taimede kastmise - kui kallad kogemata vett mööda, satub see esmajoones kandikule, mitte aga põrandale või mööblile.
https://www.pinterest.com/pin/82190761928944089/

4. Omanäoline baarikapp

Kui sooviksid kallimaid pudeleid kuidagi eriliselt hoiustada, ent sul puudub baarikapp, võid kokteilimaterjali hoopis kenale kandikule paigutada. Selline kooslus on niivõrd ilus, et võid selle asetada ükskõik kuhu.
https://www.pinterest.com/pin/243264817344467368/

5. Praktiline transpordivahend

Kui sul õnne omada privaatset terrassi, kus suvehommikuti kohvi nautida, on kandik lausa hädavajalik. Kuidas muidu kohviserviisiga toa ja õueala vahet mugavalt joosta? Ka ilma terrassita on kandiku abil hea asju ühest kohast teise toimetada, näiteks diivanilaualt kööki või vastupidi.

6. Mõnusamad laupäevahommikud

Kohvitamise teemal jätkates - kes meist ei tahaks puhkepäeval voodis kohvi trimbata? Kandikuga on see avantüür igati võimalik ja tõenäosus lõpetada märjal asemel kordades väiksem.

7. Ajutine mööbliese

Kui oled alles selle õige diivanilaua otsingutel, võid raamatutest ja kandikust konstrueerida toreda ajutise abilaua. Sama konstruktsiooni saad kasutada ka näiteks ajutise öökapina. Eraldi boonuseks on lugemismaterjali olemasolu, kui uni ei taha kuidagi tulla!
https://www.pinterest.com/pin/55380270397466095/